Wtorek, 20 kwiecień 2021 
Imieniny:
Międzyszkolna sieć współpracy

Międzyszkolna sieć współpracy nauczycieli stosujących TIK Aktywna tablica” skierowana jest do nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojnej, Kolnicy,  Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Grodkowie. Celem powołania i działania  tej  Sieci jest przede wszystkim:

  • nawiązywanie kontaktów i współpracy pomiędzy szkołami, m.in. udział w lekcjach otwartych;
  • analiza „dobrych praktyk” stosowana przez uczestników,
  • tworzenie nowych rozwiązań na potrzeby szkół uczestniczących w sieci.

Podczas pierwszego spotkania koordynator zapoznał nauczycieli z zasadami pracy. Rozpoznał potrzeby i oczekiwania uczestników dotyczące udziału w międzyszkolnej sieci współpracy. Uczestnicy opracowali plan i harmonogram pracy.

Drugie spotkanie miało charakter warsztatowy. Koordynator dokonał analizy zasobów sieci internetowych. Ponadto podczas spotkania nauczyciele wymieniali poglądy, doświadczenia, dzielili się przykładami dobrych praktyk, scenariuszami zajęć oraz sposobami realizacji programu „Aktywna Tablica”.

Ostatnie spotkanie sieci skupiło się na podsumowaniu działań, analizie osobistych rezultatów, które osiągnęło się dzięki współpracy z innymi nauczycielami. Na tym spotkaniu nauczyciele również wymieniali poglądy, dobre praktyki i scenariusze zajęć.

Liczba odsłon: 448
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
Gnojna 119
49-200 Grodków

 
 
tel/fax 77 415 19 22
email: psp.gnojna@gazeta.pl
  • Data aktualizacji: 2021-04-16 19:22:57
  • Licznik odwiedzin: 6040254