Środa, 21 kwiecień 2021 
Imieniny:
TY WYGRYWASZ, AMERIGAS POMAGA

  „TY WYGRYWASZ, AMERIGAS POMAGA”

                   Wspólnie chcemy budować nowoczesną,

              przyjazną i dobrze wyposażoną dla dzieci szkołę!

  Nasza szkoła przystąpiła do III edycji konkursu „Ty wygrywasz, Amerigas pomaga”.Zachęcam wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i całą społeczność lokalną do udziału w konkursie. Konkurs ma na celu zbieranie foliowych plomb z butli Amerigas i wygrywaniu nowoczesnych pomocy.

Konkurs podzielony jest na trzy równocześnie trwające części:

DLA TWOJEJ SZKOŁY
W tej części uczniowie zbierają plomby z butli z gazem AmeriGas. Im więcej plomb zostanie zebranych, tym większe szanse na wygraną i większa liczba punktów na nagrody dla szkoły!

DLA TWOJEJ KLASY
Po raz pierwszy w Konkursie „Ty wygrywasz, AmeriGas pomaga!” nagradzane są aktywne klasy! Uczniowie z poszczególnych klas przynoszą plomby do swojego wychowawcy, który następnie przekazuje je Opiekunowi Konkursu w szkole. Dwie klasy, które w danym miesiącu uzbierają najwięcej plomb, otrzyma dofinansowanie w wysokości 1000 zł na wyjście kulturalno-sportowe. W sumie nagrodzimy 12 klas. Liczba plomb przypisana do klas sumuje się do liczby plomb danej szkoły.

DLA CIEBIE
Uczniowie, np. w ramach zajęć plastyki, mogą przygotować prace plastyczne na temat: „dostarczamy dobrą energię”. Praca może mieć dowolną formę – może być to zarówno rysunek, malunek, jak również model, prezentacja komputerowa, zdjęcie czy film. Tu liczy się kreatywność i pomysłowość! Każda szkoła może nadesłać na Konkurs maksymalnie 3 prace. Następnie Jury wybierze 5 prac, których autorzy otrzymają tablety. Dodatkowo szkoły, z których pochodziły zwycięskie prace, dostaną dodatkowe punkty na nagrody.

   W II edycji konkursu zajęliśmy III miejsce w Polsce, a firma Amerigas dostarczyła nam nowoczesne pomoce dydaktyczne. To się opłaca.

Z rodzicami i nauczycielami śledźcie ranking szkół na stronie:www.konkursamerigas.pl

                                                                Joanna Betlejewska – opiekun konkursu

 

 

 

Liczba odsłon: 3922
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
Gnojna 119
49-200 Grodków

 
 
tel/fax 77 415 19 22
email: psp.gnojna@gazeta.pl
  • Data aktualizacji: 2021-04-16 19:22:57
  • Licznik odwiedzin: 6043436