Środa, 14 kwiecień 2021 
Imieniny:

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października to dzień szczególny w naszej szkole. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych w szkole, jednak większość uczniów przybyła na zorganizowane w tym dniu zajęcia. Po dwóch godzinach spędzonych z wychowawcami w klasach, uczniowie udali się na uroczystą akademię do sali gimnastycznej.  Pani Dyrektor Elżbieta Siubiś  złożyła życzenia,  wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom i pracownikom obsługi. Podczas przekazywania nagród uczniowie dziękowali nagrodzonym gromkimi brawami.
Nagrodę  Burmistrza otrzymała pani Edyta Lorczyk. 

 Następnie  życzenia złożyły:  prezes ogniska ZNP oraz przewodnicząca Rady Rodziców pani Adriana Łoza. W trakcie składania życzeń przez rodziców uczniowie wręczyli kwiaty wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły będącym na tej uroczystości.

 Po oficjalnej części akademii uczniowie przedstawili ciekawą część artystyczną w postaci  montażu słowno – muzycznego, przygotowanego
przez Panią Justynę Łozę.

 Trzecia częścią  uroczystości było spotkanie  nauczycieli, zaproszonych gości (emerytowane nauczycielki: panie Gabriela Jurenc i Anna Jaworska) oraz pracowników obsługi na wspólnej kawie, herbacie i ciastku.

Liczba odsłon: 9520
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
Gnojna 119
49-200 Grodków

 
 
tel/fax 77 415 19 22
email: psp.gnojna@gazeta.pl
  • Data aktualizacji: 2021-03-23 20:49:43
  • Licznik odwiedzin: 6002409