Niedziela, 7 marzec 2021 
Imieniny:

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Gnojnej, którą odprawił ksiądz proboszcz Wiesław Drygała. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 przywitał ich pierwszy dzwonek.

Nowy rok szkolny otworzyła pani dyrektor Elżbieta Siubiś w obecności Zastępcy Burmistrza Grodkowa pana Waldemara Wójcickiego, licznie zgromadzonych rodziców, dzieci, nauczycieli i pracowników.

Dyrektor szkoły, w swojej przemowie, przywitała dzieci i zachęcała do wytrwałości oraz pilności w nadchodzących miesiącach nauki. Rodzicom życzyła zadowolenia ze swoich pociech, a nauczycielom- wytrwałości i satysfakcji zawodowej. Prosiła o zachowanie bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, w szkole, w domu. Przedstawiła kadrę, wychowawców, plan organizacji, kół zainteresowań. Pan Waldemar Wójcicki w imieniu swoim  oraz w imieniu Burmistrza Grodkowa Marka Antoniewicza, życzył wszystkim uczniom samych piątek i szóstek oraz „grzecznych nauczycieli”. Szczególnie ciepło zostały powitane dzieci z oddziału przedszkolnego, oraz uczniowie  klasy pierwszej.

 Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas IV-IV pod kierunkiem pani Barbary Pawlik-Szczepaniak. Recytowane wiersze i wesołe piosenki uświadomiły wszystkim, że skończyły się wakacje.

 Po uroczystej inauguracji,  która odbyła się w sali gimnastycznej, uczniowie ze swoimi wychowawcami udali się do swoich klasopracowni, gdzie odbyły się pierwsze lekcje.

Liczba odsłon: 3977
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
Gnojna 119
49-200 Grodków

 
 
tel/fax 77 415 19 22
email: psp.gnojna@gazeta.pl
  • Data aktualizacji: 2021-03-02 14:14:35
  • Licznik odwiedzin: 5814201