Sobota, 6 marzec 2021 
Imieniny:

WARSZTATY PLASTYCZNE

  30.09.2013r. dla uczniów z klas IV-VI odbyły się niecodzienne zajęcia – warsztaty- polegające na wspólnym czytaniu, rysowaniu i wesołej zabawie. Celem tych warsztatów było  zachęcenie  uczniów do czytania książek w przyszłości oraz pokazanie im jaka jest z tego radość. Prowadziła je Joanna Zagner-Kołat.

  Joanna Zagner-Kołat ukończyła Akademię Sztuk Pięknych. Współpracowała z czasopismami: „Miś”, „Świerszczyk” i „Supełek”. W ramach spotkań autorskich prowadzi warsztaty dla dzieci. Zilustrowała wiele książek dla dzieci, m.in.: „Łapy, pióra i rymów cała fura” Ludwika Jerzego Kerna, „Nasze ptaki i Kram z literami” Wandy Chotomskiej, „W moim ogrodzie mieszka czarodziej” Kaliny Jerzykowskiej, „Jak dżdżownica Akolada o muzyce opowiada”  i „Muzyczna zgraja” Izabelli Klebańskiej, a także „Królowa Śniegu” Hansa Christiana Andersena oraz „Zbiór baśni”  braci Grimm.                                                    
Na zajęciach opowiadano historyjki, zastanawiano się skąd biorą się ilustracje w książkach i wspólnie rysowano Stworka Potworka. Na pamiątkę spotkania mali czytelnicy otrzymali publikację z zakresu edukacji kulturalnej.

Liczba odsłon: 2605
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
Gnojna 119
49-200 Grodków

 
 
tel/fax 77 415 19 22
email: psp.gnojna@gazeta.pl
  • Data aktualizacji: 2021-03-02 14:14:35
  • Licznik odwiedzin: 5810637