Sobota, 10 kwiecień 2021 
Imieniny:

WALENTYNKI

14.  lutego obchodzimy  Dzień Zakochanych - Walentynki. Walentynkę można ukradkiem włożyć do kieszeni, wsunąć do skrzynki lub wysłać pocztą. Otrzymują je najczęściej osoby, które darzymy ciepłym, przyjaznym uczuciem. Mogą się więc obdarowywać starzy
i młodzi, krewni, przyjaciele i znajomi. Nie są wykluczeni z tej zabawy szefowie, nauczyciele, nawet ci groźni i pełni powagi. Nie wolno nam zapomnieć o dowodach miłości dla swoich czworonogów. Im w końcu też się coś należy.

 Samorząd Uczniowski już tydzień wcześniej rozpoczął przygotowania do tego szczególnego dnia. Przygotowana została specjalna skrzynka, do której można było wrzucać walentynki dla swojego wybranka lub wybranki. Postanowiono również uatrakcyjnić obchody Walentynek przygotowując specjalną dyskotekę.
Odbyła się 12. lutego.  O godzinie 1600  uczniowie klas IV-VI zebrali się sali gimnastycznej. Z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie dyskoteki, bowiem na początku miał być ogłoszony wynik konkursu na „Najsympatyczniejszą koleżankę i kolegę
w szkole”.                                                               

 Uczniowie z klas młodszych obchodzili Walentynki w piątek, 13.lutego.
Przewodnicząca SU ze swoja  zastępczynią przyniosły skrzynkę z walentynkami. Oprócz tego były czekoladowe serduszka, czerwone lizaki  z napisem „I love you”, „Love” kartki z wierszami….
Wszyscy byli wobec siebie życzliwi. Każdy otrzymał upominek.

  Za wszystkie atrakcje odpowiedzialni byli: p. B. Serwata i S. Smoter.

Liczba odsłon: 3789
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
Gnojna 119
49-200 Grodków

 
 
tel/fax 77 415 19 22
email: psp.gnojna@gazeta.pl
  • Data aktualizacji: 2021-03-23 20:49:43
  • Licznik odwiedzin: 5983720