Sobota, 6 marzec 2021 
Imieniny:

Dzień Edukacji Narodowej

14 października odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej.  To dzień szczególny dla  nauczycieli, pracowników obsługi. Uczniowie złożyli podziękowania za najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać dziecku –wykształcenie.

  Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego zaprosiła do obejrzenia części artystycznej, przygotowanej przez P. Justynę Łozę. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Były piękne życzenia i sceny pokazujące w żartobliwy sposób dni z życia szkoły.

 Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów, życząc dużo sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wręczyła Nagrody Dyrektora za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. W tym roku Nagrodę Burmistrza otrzymała Pani Aneta Świerczyńska, natomiast Nagrodę Kuratora Pani Elżbieta Siubiś.

 Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców pani Gabriela Gowin-Mieszalska.

 Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

Liczba odsłon: 1602
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
Gnojna 119
49-200 Grodków

 
 
tel/fax 77 415 19 22
email: psp.gnojna@gazeta.pl
  • Data aktualizacji: 2021-03-02 14:14:35
  • Licznik odwiedzin: 5810717