Sobota, 10 kwiecień 2021 
Imieniny:
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14. października to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania
i kształcenia. W tym roku dzień ten przypadł w niedzielę, więc naszą uroczystość obchodziliśmy
12. 10.2012 roku (piątek).

 Przepiękną laurką przygotowaną na tę okoliczność był niewątpliwie występ uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali program artystyczny pod kierunkiem p. J. Łozy.

 W uroczystości przygotowanej z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczestniczyli zaproszeni goście, emerytowani i obecni nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie.

Część oficjalna uroczystości rozpoczęła się od ceremonii wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły - pani Elżbieta Siubiś pełniąc honory gospodarza imprezy.
Po przemówieniu Dyrektora życzenia wszystkim pracownikom oświaty złożyła przewodnicząca Rady Rodziców
p. Adriana Łoza.

 Po części oficjalnej uroczystości nastąpił program artystyczny, w którym wystąpili uczniowie.  Obejrzeliśmy humorystyczną inscenizację, nie zabrakło także rock and rolla, bluesa, samby... Poprzez słowo, śpiew i taniec uczniowie wyrazili swoją wdzięczność i szacunek wszystkim nauczycielom. Przedstawienie wypadło znakomicie. Zachwyt budziły stroje występujących uczniów, swoboda,
z jaką poruszali się oni po scenie, jak również dekoracja i muzyka. Program artystyczny stanowił niewątpliwie najpiękniejszy bukiet życzeń dla Nauczycieli, Pedagogów, Pracowników Oświaty, a gromkie brawa i owacje na stojąco były dowodem uznania za piękny występ.

 Dzień Edukacji Narodowej zakończył się spotkaniem przy kawie. Były rozmowy, wspomnienia, miłe słowa.

Liczba odsłon: 2959
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
Gnojna 119
49-200 Grodków

 
 
tel/fax 77 415 19 22
email: psp.gnojna@gazeta.pl
  • Data aktualizacji: 2021-03-23 20:49:43
  • Licznik odwiedzin: 5983697