Środa, 14 kwiecień 2021 
Imieniny:
PIKNIK RODZINNY 2013

Już po raz dziesiąty - można powiedzieć, że tradycyjnie - odbył się                       w naszej szkole Piknik Rodzinny. Zebraliśmy środki finansowe, dzięki którym zakupiliśmy kawę, herbatę, napoje oraz kiełbaski.

 Ta niezwykle ciepła, familijna impreza, pomimo zmiennej i niepewnej pogody, przyciągnęła do szkoły rzesze uczniów z rodzicami, młodszym  i starszym rodzeństwem.

 Podczas pikniku swój program artystyczny zaprezentowali przedszkolacy oraz uczniowie. Dla rodziców były piosenki, wiersze i sceny kabaretowe,   „z życia wzięte”. Do występów dzieci przygotowały się pod kierunkiem swoich wychowawców. Warto podkreślić odpowiedni dobór scenariusza  uroczystości, za sprawą którego została stworzona atmosfera radości i wdzięczności. Niewielu rodziców potrafiło powstrzymać ulatujące łzy szczęścia i dumy ze swoich pociech. A to rzadki widok na szkolnych przedstawieniach. Ten dzień to nasza wspólna, szkolna rozrywka, okazja do spotkania i integracji, zaprezentowania wdzięczności  rodzicom. Jest to jednocześnie świetna okazja do rozmów na wiele nurtujących nas problemów.                                                                                                         

 Cała ta wielce wspaniała i atrakcyjna impreza mogła odbyć się dzięki zaangażowaniu dzieci, nauczycieli, wychowawców oraz pracowników obsługi. Dziękujemy!

Liczba odsłon: 3350
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Gustawa Morcinka w Gnojnej 
Gnojna 119
49-200 Grodków

 
 
tel/fax 77 415 19 22
email: psp.gnojna@gazeta.pl
  • Data aktualizacji: 2021-03-23 20:49:43
  • Licznik odwiedzin: 6002572