Liczba odsłon: 90053

14 października obchodzono w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami zebrali się w sali gimnastycznej na uroczystym apelu. Po odśpiewaniu hymnu narodowego, głos zabrała pani dyrektor, Elżbieta Siubiś. Złożyła życzenia gronu pedagogicznemu, pracownikom obsługi, a także przybyłym gościom- emerytowanym nauczycielom. Następnie wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły.

Prezes ogniska ZNP, pani Z.Salami, złożyła życzenia i wręczyła upominki. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, przygotowana pod kierunkiem opiekuna SU -pani J.Łozy.

Na tle jesiennej scenografii nie zabrakło dowcipnych skeczy oraz piosenek na temat trudów pracy pedagogicznej. W interesujący sposób przywołane zostały też najważniejsze chwile z życia szkoły. Aktorzy zaznaczyli również, jak każdy sukces ucznia jest doceniany przez pedagogów. Podziękowali za ciężką pracę i trud włożony w edukację oraz wychowanie.

Po części artystycznej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, wręczając słodkie upominki i kwiaty.

 do góry