Liczba odsłon: 277817

14 października odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej.  To dzień szczególny dla  nauczycieli, pracowników obsługi. Uczniowie złożyli podziękowania za najcenniejszy i najtrwalszy podarunek, jaki można dać dziecku –wykształcenie.

  Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego zaprosiła do obejrzenia części artystycznej, przygotowanej przez P. Justynę Łozę. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Były piękne życzenia i sceny pokazujące w żartobliwy sposób dni z życia szkoły.

 Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów, życząc dużo sił do podejmowania wyzwań jakie czekają nas w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wręczyła Nagrody Dyrektora za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. W tym roku Nagrodę Burmistrza otrzymała Pani Aneta Świerczyńska, natomiast Nagrodę Kuratora Pani Elżbieta Siubiś.

 Życzenia i podziękowania za trud w pracy z dziećmi złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców pani Gabriela Gowin-Mieszalska.

 Wszystkim nauczycielom, wychowawcom i pracownikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy opiekuńczej, wychowawczej i dydaktycznej.

Liczba odsłon: 2374
 do góry