Liczba odsłon: 277812

Dwa dni w roku, 26 maj i 23 czerwiec, są bliskie sercu każdego dziecka. Tego małego
i już dojrzałego. Pamiętamy  w nich bowiem szczególnie o naszych kochanych Rodzicach: Mamie i Tacie. Tradycją naszej szkoły stały się spotkania z Rodzicami, na których dzieci dziękują za trud wychowania i opieki, za miłość   i serce. Rodzice zasiadają na widowni i mogą obejrzeć swoje pociechy  na scenie. Uczniowie występujące w różnych rolach, kostiumach,  w piosenkach  i tańcach – wszystko to specjalnie przygotowane dla Mamy
i Taty. Jest to nasz szkolny sposób uhonorowania najważniejszych osób i doskonały dziecięcy prezent dla ukochanych Rodziców. Imprezę tę co roku przygotowują wychowawcy klas i oddziału przedszkolnego, a koordynatorem jest  kółko teatralne.

 Dopełnieniem  jest wręczenie ukochanym mamom i tatom własnoręcznie zrobionych i pięknie ozdobionych laurek oraz słodkości. Uroczystości towarzyszy radosna atmosfera.

Liczba odsłon: 1915
 do góry