Liczba odsłon: 277307

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich dzień! 23 czerwca 2017 roku - zakończenie roku szkolnego, początek dwumiesięcznych wakacji!

 Trudno wówczas  nie znaleźć powodów do radości. Uczniowie, przedszkolacy, rodzice i nauczyciele spotkali się o 7:55, by na godzinę 8:00 dojść razem do kościoła na mszę świętą, która. odprawił ksiądz proboszcz Wiesław Drygała.

 Następnie, o godzinie  9:00, zaczęła się akademia  w szkole. Panowała podniosła, bardzo miła atmosfera. Apel na zakończenie roku jest zawsze okazją do podsumowań, tak było też i tym razem.  Dyrektor Szkoły, Pani Elżbieta Siubiś, w formie prezentacji multimedialnej, podsumowała mijający rok szkolny. Podziękowała wszystkim za wytrwałą i oddaną pracę, wyraziła swoje słowa uznania dla wszystkich, którzy przyczynili się do uzyskania wysokich efektów i wyników. Podziękowała rodzicom za pracę na rzecz szkoły. Wszystkim  życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie wychowawcy z klas IV - V rozdali najlepszym uczniom  świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. W klasie czwartej Wiktoria Janocha – śr. 5,0; Oliwia Widziak – śr. 5,0. W klasie piątej Roksana Burzawa  – 5,28; Karolina Sosnowska -  5,28, Martyna Cygan oraz Katarzyna Trzuskowska – 5,19. W klasie szóstej Julia Psiurska  z najwyższą średnią ocen w szkole – 5,55, Antoni Mrzygłocki – 5,28 oraz Klaudia Gasienko – 5,09.Wymienieni uczniowie otrzymali również stypendium.  Julia Rafalska oraz Emilia Teneta otrzymały nagrody książkowe za wzorowe zachowanie oraz świadectwo z biało - czerwonym paskiem – średnia ich ocen – 4,91. Nagrodzony  został  również Antoni Mieszalski  za 100% frekwencję na zajęciach  w mijającym roku szkolnym. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne. 20 czerwca Julia Psiurska  otrzymała Nagrodę Burmistrza. Następnie wychowawcy klas I –III oraz nauczyciel oddziału przedszkolnego wręczyli swoim podopiecznym dyplomy. Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, którą przygotowali uczniowie  pod kierunkiem wychowawcy, pani Justyny Łozy. Były wiersze, piosenki, skecze.

 Po uroczystości wszyscy udali się do klas, na spotkanie z wychowawcami. Przypomniano zasady bezpieczeństwa.

  Cóż więcej? Do zobaczenia we wrześniu!

Liczba odsłon: 2719
 do góry