W dniu 10 maja 2024 roku w naszej szkole miała miejsce wyjątkowa wystawa, podczas której uczniowie oraz przedszkolaki z naszej placówki mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności w budowaniu z klocków LEGO. Wszystkie prace były dziełem naszych uczniów, co sprawiło, że galeria stała się pełną kreatywności przestrzenią.

W trakcie tego dnia, nie tylko mieliśmy okazję podziwiać już zbudowane modele, ale również zorganizowano warsztaty, gdzie każdy mógł dołożyć coś od siebie do wspólnych konstrukcji. Ta inicjatywa pozwoliła na integrację między różnymi grupami wiekowymi oraz rozwijanie współpracy i wyobraźni.

Wydarzenie to nie tylko przyczyniło się do rozbudzenia pasji u wielu uczestników, ale także pozwoliło na prezentację umiejętności planowania i realizacji skomplikowanych projektów, które z dumą były prezentowane w galerii.

 do góry