Data wydruku: 2024-06-25 17:37:51

PSP Gnojna

e-mail: www: pspgnojna.grodkow.pl

KOMUNIKATY I INFORMACJE DYREKTORA SZKOŁY

KOMUNIKAT BURMISTRZA GRODKOWA

Komunikat
w związku z przywracaniem w żłobku, przedszkolach
i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych
 w Gminie Grodków

W związku z komunikatem ogłoszonym przez Premiera Mateusza Morawieckiego w dniu 29 kwietnia 2020 r. o możliwości otwarcia żłobków, przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych od 6 maja 2020 r. Samorząd Gminy Grodków informuje, że rozpoczyna działania konsultacyjno-informacyjne dotyczące ewentualnej woli posłania dzieci do żłobka, przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w sytuacji zagrożenia pandemią.

W oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników oraz przygotowanie organizacyjne placówek wstępnym ewentualnym terminem, w którym rozważamy otwarcie tych placówek może być najwcześniej 11 maja br. i tylko wyłącznie w sytuacji zapewniającej bezpieczne warunki w tych placówkach.

Rodziców zainteresowanych objęciem opieką dzieci prosimy o kontakt z dyrektorami placówek do których ich dzieci uczęszczają.

O dalszych decyzjach będziemy  informować na stronach internetowych: GZSziP, Urzędu Miejskiego w Grodkowie, żłobka, przeszkoli oraz szkół podstawowych.

Burmistrz Grodkowa

Marek Antoniewicz

Poniżej znajdują się wytyczne dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i żłobków:

http://www.gov.pl/web/edukacja/otwieramy-przedszkola-od-6-maja

http://www.gov.pl/web/rodzina/bezpieczenstwo-przede-wszystkim-wytyczne-dla-instytucji-opieki-nad-dziecmi-do-lat-3