Data wydruku: 2024-06-25 16:06:48

PSP Gnojna

e-mail: www: pspgnojna.grodkow.pl

KOMUNIKATY I INFORMACJE DYREKTORA SZKOŁY

INFORMACJA DYREKTORA z dnia 19.06.2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

      Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła trudnościom i wyzwaniom związanym ze zdalnym nauczaniem  w związku z epidemią koronawirusa.  
Uczniowie, których zasypywaliśmy pracami domowymi, kartkówkami, dziesiątkami wypracowań i setkami zadań, doczekali się zasłużonego wypoczynku.

     Stając w obliczu różnych problemów rok szkolny 2019/2020  obfitował  w  znaczące sukcesy w licznych konkursach i zawodach. Możemy się pochwalić wynikami w nauce - 20 uczniów z klas IV-VIII uzyskało średnią ocen powyżej 4,75 i otrzymają świadectwo z wyróżnieniem. Jak pisał poeta Emil Oesch „Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach” i Ci uczniowie to doskonale wiedzą.

       Drodzy Absolwenci  naszej szkoły, wiem, że będziemy mogli być z Was dumni, tak jak teraz jesteśmy. Idźcie więc śmiało z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem w życie, pokonując nadchodzące próby losu i zawsze z powodzeniem zagłębiajcie się w wielką księgę nauki. W życiu kierujcie się wyłącznie tymi zasadami, które pozwolą Wam zachować godność człowieka oraz zdobywać uznanie i szacunek innych. Życzę Wam również, abyście  w kolejnej szkole odnaleźli miejsce dla siebie, spotkali życzliwych a jednocześnie wymagających nauczycieli.

       Dziękuję wszystkim uczniom za otwartość na nowe sposoby przekazywania wiedzy, a Rodzicom za okazaną pomoc. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość.

       Kochani Uczniowie przed wami wakacje, okres wypoczynku. Życzę Wam, aby były udane, pełne wrażeń. Ciesząc się nimi nie zapomnijcie o bezpieczeństwie i zdrowiu.

Do zobaczenia we wrześniu w szkole. 
                                                                                      Elżbieta Siubiś


Informacja

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Dnia 26 czerwca 2020 r. kończy się rok szkolny 2019/2020.
W tym dniu, w godzinach od 9.00 do 12.00, wychowawcy będą rozdawać świadectwa szkolne. Uczniom wyróżniającym się w nauce zostaną wręczone nagrody książkowe i stypendia.
Rodzicom podziękujemy za współpracę i pomoc szkole.

Prosimy rodziców i uczniów o zachowanie bezpieczeństwa. Należy pamiętać
o odległościach między sobą, obowiązkowo na terenie szkoły należy założyć maseczkę zakrywając usta i nos.

Świadectwo może odebrać osobiście uczeń lub rodzic (decyzja należy do rodziców).

Jeżeli ktoś z różnych względów nie może odebrać w tym dniu świadectwa istnieje możliwość zgłoszenia się do szkoły w innym terminie (okres wakacji lub wrzesień).

Przypominamy o obowiązku oddania kluczy do szafek ubraniowych.

Wychowawcy  w godzinach od 9.00 do 12.00 będą  oczekiwać na uczniów, rodziców w następujących  miejscach na terenie szkoły:
- klasy I-II przed szkołą;
- klasy IV-VIII przy wejściu do sali gimnastycznej od strony parku;
- oddział przedszkolny przy tylnym wejściu do oddziału przedszkolnego.